Kedimin Arka Tarafı Eskisi Gibi Olur Mu

Helinkanitt

Erkek kedim kısırlaştırma ameliyatı oldu Arka tarafımdaki tüyleri yok ve kırmızı doğal olarak eski haline dönüyor mu dönerse ne kadar sürede dönüyor ??????

4 CEVAP

Firuzecik

Bugun bizim bi hafta oldu kırmızılık yok ama beyaz bi şekilde ortada. Yavaş yavaş şişlik inip tüyler de çıkar yakında.

Melvin06

Tekrar eski halini alır endişelenmeyin. Tüyler yeniden uzar.

tyguler

Ameliyat edecekleri bölgeyi temiz bir ameliyat için traş ediyorlar yani tekrar uzar

Yalnız kısırlaştırınca kırmızılık oluyor muydu bu normal mi emin olamadım bizim kedide yoktu sanırım kırmızılık

emreovec

Döner merak etmeyin. Sadece yumurtalıklar olmuyor geri kalan her şey eski yerinde kalıyor.