Köpeğimin Cinsi Ne

Köpeğimin cinsi nedir

23 CEVAP

Havanese_Siri

belgian shepherd labrador kırması

Bence Alman benziyor amam kulağı da tam dıkilmedi

Havanese_Siri

safkan alman kurdu olma ihtimali bile yok

Havanese_Siri

border collie labrador kırması da olabilir

Neden ki

Kardeş nerden anladın acaba

Benimarkadım saf gds besledi benide almankurdu dedi

Havanese_Siri

kulakları dik değil ve yapı olarak da benzemiyor kulakları ne dik ne de sarkık muhtemelen iki ırkın kırması aynı zamanda tüy uzunluğuna ve burun yapısına bakarsak border collie ve labrador arasında bir şey

Nasıl yani sence saltınız sen almanlarda diye besledim

Havanese_Siri

alman kurdu diye beslediyseniz de üzülmeyin border collie labrador kırması gerçekten eşsiz bir cins her iki cins de birbirinden muhteşem özelliklere sahip

Kardeş bide köpeğim gezdirmem full. Yeri kokluyor

Biliyorum kopek cok akışı amm mesala 4 gosderdimsiyi hemen yapıyor cok hızlı ogreniyo