Uygun Fiyatlı Kedi Maması?

Patikedili

2 erkek tekir kedim var. Eskiden Royal canin proplan kullanıyordum ama bütçemi aştığı için başka mamaya geçtim açık aldığım taze bir petshopdan alıyordum ama zam geldiği için pahalı oluyor ve zaten açıkta olsa bir marka belirlemem gerekiyor. İnternetten Alıcam ve 10 kilo falan lütfen Uygun fiyatlı içeriği güzel mama önerir misiniz lütfen?

7 CEVAP

Betullsusam

Uygun fiyatlı dediğiniz fiyat nedir ona göre bir şeyler önerelim size.

Patikedili

En az 10 kilo Alıcağım için en fazla 300 lira

Melvin06

Felicia alabilirsin. Kaliteli ve uygun fiyat.

tyguler

Felicia olabilir. Orta kalite orta fiyat

felicia ,brit care

Nur_akbasss

Brit Care

Nur_akbasss

https://patipett.com/2017/10/28/kuru-mama-markalari-listesi/ ayrıca burada ki mamalara da bakabilirsiniz bütçenize göre karar verirsiniz