İç Parazit Tedavisinde Halsizlik Normal Mi

Cook

Kedimin dışkısında az miktarda mukuslu kan görmüştüm dışkı muayenesine götürdüm,çok yoğun bir şekilde parazit yumurtası var dediler.3 gün ard arda parazit iğnesi oldu bugün 3.günü,10 gün sonra da tekrarı yapılacak.Ilk iki gün bir şeyi yoktu fakat bugün hep uyudu.Mamasını yiyor,su içiyor,dışkısı düzgün fakat hiç mırlamıyor,hep uyuyor uyanınca da yarım saat oynarsa oynayıp yine yatıp etrafı izliyor.Parazitin bu kadar halsizlik yapması normal mi

4 CEVAP

emreovec

Parazitler ayrı halsizlik konusu. İğne ayrı. Çok normal bir durum.

berkeozdede

Gayet normal

Cook

Teşekkür ederim,içim rahatladı 🙏🏼

Renklipati

Bizde dün yaptırdık iç parazit aşısı öyle sakin uslu hiç yerinden kalkmadı arada Su ve mama için,bir gün sonra ise normale döndü.. merak etmeyin normal düzelir