Kaç Aylık Olabilir?

idunn

Kedimi sahiplendiğimizde sahibi 4-5 aylık demişti kesin bir fikri yoktu. Bu ay memeleri çıkmaya başladı kaç aylık olmuş olabilir? Dişleri de yavaş yavaş tamamlanıyor.

4 CEVAP

emreovec

Dediğim gibi 5/7 arasında bir ay da olabilir. Muhtemelen 6 ya da 7 aylıktır.

idunn

Aralık ayının 10unda sahiplenmiştik yaklaşık 3. ayı olacak bizimle beraber.

emreovec

Süt dişleri yerine kalıcı dişleri yavaş yavaş tamamlandığına eminseniz 4.5 - 6/7 ay arasında bir dönemde olabilir.

idunn

Evet çok eminim bir dişini düşmüş halde bulduk ara sıra ağız kokusu oluyor ve normalde diş olmayan kısımlarda dişleri var artık. Sürekli sert şeyleri kemiriyor bir de.