N&D Ve Acana Arasında Aşırı Kararsızım.

patipatili

Anket

nd kitten
(13 oy)
Acana kitten
(11 oy)
Toplam (24 oy)

2.5 aylık yavrum için royal caninden geçiş yapacağım bu iki mamadan birine. ama sürekli farklı bir yorum getiriliyor ikisini de deneyimlemiş biri varsa yorum yaparsa çok sevinirim ya da birini deneyip belirgin bir kötü etkisini görmüş biri de olur. son kararı vereceğim lütfen birbirine yakın mamalar demeyin çok git gel arada kaldım

7 CEVAP

fettahaltuntas

bi arkadas var her mama tavsiyesinin altina bonacibo yaziyor 😂😂 golosimi nd mi diyorum bana bonacibo diyor bekleyin yazacaktir 😁😂

Sengul1

Hills diyorum dünya çapında 1 numara hangi Veteriner kliniği ne sorduysam hills diyorlar acanada h d daha uygun fiyatı

patipatili

hahahaha bekliyorum.

patipatili

hills düşünmüyorum ya içerik olarak çok içime sinmedi ama teşekkür ederim

acana ve nd kediye göre değişiyor .bazılarında olumsuz etkileri oluyor .Ben nd derdim çünkü onda yan etki yapma olasılığı daha düşük .

mertcanylmz

Nd den Acanaya geçtim , bizde tüy dökülmesi yaptı(veya dönemsel olarak denk geldi). Bu sebeple tekrar Nd ye geçtik. Acanayı biraz daha iştahlı yiyordu. Fiyat olarak çok farklı değiller, taurin olarak da Nd fark atıyor.

melist35

ikisini de kullandım, içerik olarak acana bi tık daha iyi ama bizimkiler n&d balıklıyı daha iştahlı yedikleri için bundan veriyorum. acana deneyin ilk, mırın kırın yaparsa n&d verin derim ben :)