Kedi Çişi

irmak520

Kedim sürekli kardeşimin yatağına işiyor ve sadece onun yatağına gidip işiyor diğer yataklarda yatıyor sadece bir çözüm varmı neden yapıyor

1 CEVAP

Superisi814

Kardeşinizin yatağini temizlemiş olabilirsiniz ancak kediler bizden daha duyarlilar kokulara.Siz algilamasaniz bile yatakta koku kalmişsa kediniz orayi tuvalet alani olarak kodlamiş olabilir.
Amonyaksiz temizlik malzemeleri kullanabilirsiniz,karbonat ve beyaz sirke kullanabilirsiniz temizlik icin.Bir de temizlerken cok islak bez kullandiniz diyelim, sivi yatagin alt bolgelerine akar, siz yuzeyi temizlemis olursunuz, dipten koku kediye gelir.Ne ile temizlediginiz kadar nasili da biraz önemli.
Zor biliyorum ama imkansiz değil arindirmasi..