Konsantre Şeytan Kedim

Cbcan

Kedim leo 11 aylık. Evimizde Leo dışında 2 kedi daha var birisi 6 aylık dişi diğeri 8 aylık kısır erkek. 2 ay önce evimize geldi diğer iki kedi. Dişi kedi ile leonun arası iyi fakat erkek olan ile hiç iyi değil. Leo çok oyuncu ve güçlü bir kedi. Şöyle ki o kadar güçlü ki veterinerde huysuzlaninca 3 kişi zor tutuyor. Aynı zamanda intikamcı da sürekli tuzaklar kuruyor. Kısırlaştırma sonrası kontrol için veterinere gittiğimizde veterinerin yüzüne işedi. Bildiğiniz adamın yüzüne iseyiverdi. evde bana karşı oldukça nazik fakat erkek kediye göz açtırmıyor. oyun oynamak istiyor fakat erkek kedi leo ile baş edemediği için oynamak istemiyor leo ise sürekli olarak kistiyor isiyor patiliyor oyun olarak yapıyor fakat erkek kedi canı yandığı için oynamıyor. Sürekli diğer kedilerin peşinde gözünün önünden de ayirmiyor. Oyun oynamadiklari zaman iyiler yemek yeme uyuma sorunları yok aynı yerde de duruyorlar fakat oyun vakti evde kıyamet kopuyor. Leoyu ayrı odaya koyunca da diğer kediler leonun kapısında yatıyor gerçi leo kapıları açıp çıkıyor pek ayrı odada kaldıkları da söylenemez. Feliway aldık hiç bir etkisini görmedik kot boyoun verdi veteriner şimdi 3 kediye de onu kullanıyoruz. Başka bir çözüm önerisi olan var mı acaba? Bizle arası iyi kedilerle arası iyi sadece oyun vakti kiyamet kopuyor.

1 CEVAP

Zeynepulku

Özellikle Leo'yu ayriyetten oyuncaklarla oynatıp yorun diğer kedi ile oyun oynamak istediği zamanlar topla olta ile oynayın. Enerjisini atsın.