Kedim Çok Tüy Döküyor

Miabebek

Kendim 10 aylık tekir çok tüy döküyor taranmasına rağmen taradıkça daha fazla tüy döküyor sonsuz bir kısır döngüdeyiz sanki napmalıyım?

2 CEVAP

emreovec

Ben döktüğü çok bir tüy göremiyorum. Normalin bir tık üstü sadece. Çok tüy dökmek biraz böyle deri dipleri görünecek kadar falan oluyor. B vitamini destekli maltlar var onlardan kullanın isterseniz. Ve tabi ilk bahara geliyoruz yavaş yavaş evxe yaşayan kediler sokakta yaşayanlar kadar bu mevsimleri hissetmiyor denebilir ama evin sıcaklığı değiştiği için onlarda etkileniyor.

melist35

vmp tablet kullanın. tüy dökümünü ciddi ölçüde azaltacaktır. mevsime ve hava sıcaklığına bağlı tüy dökümü olabiliyor kedide. önemli olan bölgesel de deri gözükecek şekilde tüylerinin dökülmemesi