Virbac Mama Kullanan Var Mı? Memnun Musunuz?

BARSLAN

Kedimde akciğer enfeksiyonu vardı, zaten çok iştahla yemediği mamayı reddetmeye başladı. Nd kullanıyordum, acana ve Felicia denedim ama durum aynı. Bugün veteriner kontrolü vardı, veteriner hekim de virbac önerdi. Siz ne düşünürsünüz? Kullanıp memnun kalan var mı?

2 CEVAP

caglaauzun

biz şu an sindirim sistemi için virbac gastro veriyoruz. faydasını evet gördük. veterineriniz öneriyorsa bence kullanın. birçok mama bizim sorunumuzu çözmezken virbac çözdü.

BARSLAN

Teşekkür ederim.