Arkadaşlar Yardım Edin !

lesi

arkadaşlar kedime hiç aşı yaptırmadım fakat gayet sağlıklı bana da bir zararı yok . yaptırmadan dışarı çıkarsam bir şey olur mu ?

8 CEVAP

Reyyanhan

Canım belediyeye durum u anlat. Ücretsiz yapıyor. Ben bikaç tane kedi götürdüm yaptılar .

Reyyanhan

Basaksehir belediye yapıyor canım

Zehramira

Tabikide olur ev kedileri çok hassas oluyorlar hemen hasta olabilirler dışarda milyonlarca bakteri var ve bunların bazısı ölümcül olabiliyor aşısız dışarı çıkarmamalısınız.

lesi

peki hangi aşılar en önemlisi ben öğrenciyim de çok fazla param yok.

Birkediannesi

İç dış parazit aşısı mutlaka yaptırmalısın karma ve tetanoz aşısıda önemli tabiiki ;)

lesi

mesela neresi abla

lesi

küçkçekmece de oturuyorum ben uzak mı?

Nurrrrr

Yaptırmanız gerekiyor dışarda bir sürü bakteri mikrop var nasıl bebeklere aşılarını yaptırıyorsak kedimizede yapıp korumalıyız.