Kedim Hamile Ve Korkak Çok Aciiillll

Sare_jessie

Kara üzümü ben 1 hafta kadar önce kedi sahiplendirme yerlerinden aldım ama yemek yemiyor benden bile korkuyor nasıl yapacagimi bilmiyorum lutfen yardım

1 CEVAP

patili

hamilelikte korkma ürkek olmak cok normal. yavrulsrını koruma iç güdüsünden geliyor. evde herkes ona yaklaşmaya sevmeye çalışmasın. kendi haline bırakın. yemesini vitaminlerini ek besinlerini ihmal etmeyin. önüne her gün bir yemek kaşıgı kadar yogurt koy. yemezse sana alışınca elinle yedirirsin