Kedi Tasması

Ayseenur10

Arkadaşlar kedi göğüs tasmalarından kurtulabilir mi?

4 CEVAP

Nazliig

Yani sıkıysa çıkarabileceğini sanmıyorum. Aslında göğüs tasmalarını iyi ayarlamak lazım. Çünkü bol olursa kurtulma ihtimali var evet.

sforselin

Kaçıp kaybolanlar dahi duydum. Evde önce bu tasmaya alıştırmak ve tepkisini gözlemlemek gerekiyor bence. Bir de taşıma çantası kendini güvensiz hissettiği anda içine girebilmesi adına yanınızda olmalı bence.

Ayseenur10

Teşekkür ederim

Ayseenur10

Dışarı çıkarmak için sormadım dışarı çıkarmayı düşünmüyorum. İlerleyen zamanlarda 8-9 saatlik bir araba yolculuğu yapmamız gerek. Sürekli kafeste tutmamak için sordum ama kaçarsa ani hareketleri bi tersliğe yol açsın istemiyorum