Kedim Artık Oyun Oynamıyo

sugartgecat

kedim eskiden ortalıkta koştururdu ben bırakmasam hic durmazdı hep oyun oynardı uyumazdı bile oynamaktan ama artık sadece geceleri deliriyo o da bazen zorla ip kovalamaca oynuyoruz sıkılıyo hemen gidiyo yatıyo 6.5 aylık oldu büyüdügü icin mi ama hic de büyümüs gibi durmuyo yemesi icmesi kakasi her seyi yerinde uyumasi da cok degil genelde etrafta oturup beni izliyo ama cok nadir oynuyo

4 CEVAP

Firuzecik

Küçük bir ergen artık o :)) kişiliğiyle de alakalı. Firuze 7 aydan sonra doğru düzgun oynamıyor arada Fikret koşturursa oynar. Ama erkek kedim kısırlaşmasına ve 8 aya yaklaşmasına rağmen bir kaplan gibi. Ben büyüdüğü için oynama isteğinin azaldığını düşünüyorum.

Palyaco

Kediniz için Lazer ve uzaktan kumandalı fare alın oyun isteği geri gelicektir bide gimcat mülk ini alın enerji icin

emreovec

Kısır değil muhtemelen ve yavaş yavaş kafasında şu anda başka şeyler oluşmaya başlıyor olabilir. Muhtemelen ergenliğe girme ve kısırlaştırma sonrasında düzelecek.

sugartgecat

ama oynamazsa tum gun evde cok sıkılmaz mı ya