Kedim Hiç Bişey Yemiyor Ve Tuvalete Gitmiyor:(

Eceertuzun

Kedim 11 aylıkken sahiplendim. Aile bakamayacakları için bırakmış. cinsi bristish blue point. Dişi çok tatlı ve uysal ama geldiğinde sadece bir kez dışkı yaptı şuan 5 gündür bizimle ama asla yemek yemiyor ve dışkılamıyor . Sürekli kusuyor veterinere götürdüm iğne yaptı şuan hem kızgınlıkta hem tüy kusma döneminde hemde yeni ailesine alışmaya çalışıyor. Ama çok üzülüyorum nasıl yemek yedircem bilmiyorum. Islak mama yemiyor. Tavuk haşladım yemiyor.

2 CEVAP

cemremio

Hills in a/d mamaları var bağışık güçlendirici, onu biraz sulandırıp enjektörle verseniz

bu tür durumlarda veterinerinize danışmak en iyisi