Acill

lesi

arkadaşlar kedimin aşılarını yaptırmam için para gerekli bu nedenle fotoğraf yarışmasını kazanır isem kedimin aşılarını yaptıracağım. (o para hangi aşısını yaptırmama yeter ise lütfen kedimin resmini patileyin. çok beğenilenler arasında ve yüzünün yarısı çıkmış bir biçimde lütfen beğenin gerçekten kedim için.)

6 CEVAP

Havanese_Siri

O parayı sadece bu sitede harcayabilirsiniz

kedilikizzz

Belediyeler SAHİPLİ kedilere ücretsiz aşı yapmazlar. Yalnızca sokak kedilerine yapabiliyorlar.

lesi

söylediğiniz için teşekkürler o zaman sokaktaki kedilere mama alırım

Birkediannesi

İstanbuldaysan fatih hayvan hastanesi ücretsiz yapıyor ama sokak kedisi dersen farklı şehirdeysende belediyelerin vardır mutlaka

Reyyanhan

Belediyeler sadece cins kedilere aşı yapmıyor . Tekirlere ücretsiz aşılar yapılıyor

lesi

benim kedim tekir ablacığım çok teşekkür ederim. mesela nereye gidebilirim