Kedimin Kakasi Cok Kokuyor

Pikonunannesi

2 kedim var yeni gelen kedi eve geleli 4 ay oldu, tekir bir kedi. Ilk geldiğinde bi kac hafta ishali vardı. Ic parazit oldu biraz düzelme yaşadı. Fakat kakası tamamen sert değil. Davranislarinda yemek yemesinde hic bir sorun yok gunde bir kez kaka yapıyor. 2 yaşında olan kedim kaka yaptiginda bu kadar kokmuyor. Haftaya veterinere götüreceğim. Daha önce bunu yaşayan var mi merak ettim. Ilk geldiği dönemlerde proplan kitten veriyodum suan felicia veriyorum. Ama kakası her iki mamada da kokuyor

2 CEVAP

Palyaco

Bağırsaklarda problem olabilir

ezgcn

Bazen mamadan kaynaklı da olabiliyor daha kaliteli bir mama belki sorunu çözer