Kedi Tıraşı

eliffm

Ankara kedim 5.5 aylık veteriner bebek tüylerini döküyor demişti ama çok döküyor ağzımız burnumuz tüy oluyor tıraş ettirmemde bi sakınca olur mu acaba yaptıran var mı?

3 CEVAP

Ecemecme

5.5 aylık yavru kediyi tıraş ettirmeyin, psikolojinin bozulmasını geçtim donar hayvan :/ Mama, tüy dökümünde en etkili faktör bence. Bir de düzenli taramak. Biotinli vitaminler var onlardan kullanın. Tabletler daha etkili yutturabilirseniz. Ya da macunları var. Balık yağı da kullanabilirsiniz. Ama tıraş hayır.

fatma_nur42

sakıncalı

tıraş ettirmek yerine 2-3 günde bir tarayın bence. daha çok küçük. korkmasın tıraş edilirken.