Kist Oluşumu

kekwmir

Arkadaşlar kedinin tüylerinin mideye yapışması gibi bir sorun olur mu? Kardeşimin ağzından tüy çıktı ailem biraz tedirginleşti ama eğer varsa bunun için aşı oluyor mu?

2 CEVAP

Cook

Kedinin aşıları tamsa,sokağa çıkmıyorsa hiçbir şey olmaz.O bir şehir efsanesi.Öyle bi durum olsa tüm kedi sahipleri yılda bir ameliyat olmak zorunda kalırdı.İçiniz rahat olsun,benimki ağzımın içine girip uyuyor tonla tüy yutuyorum her gün yapcak,bir sıkıntı yaşamadık hiç

Zeynepulku

Kardeşinizin ağzından bir adet tüy çıktıysa veya 2-3 adet gayet normal. Öpüyoruz seviyoruz birlikte yatıyoruz bir şekilde ağzımıza giriyor gayet normal.