Pati Falan Beğenmek Ne Alaka ?

eceeece

Arkadaşlar siteye kayıt olalı 1 ay falan oluyor pek daha bilmediğim için soruyorum az önce sorulara baktım 1 arkadaş sürekli fotolari patileyin beğenin gibisinden acitasyon uyguluyor herkese bu nedir ? ne anlama geliyor kedilere mama falan alıcam yazılmış ben çözemedim

3 CEVAP

Havanese_Siri

hayvanınızın fotoğraflarını yüklüyorsunuz biz de onları beğeniyoruz (yani patiliyoruz), her hafta en fazla pati alan kedi ve köpek fotoğrafları 25er tl ödül alıyor

eceeece

Çok faydalı birşeymiş ne kadar güzel, sağolun söylediğiniz için

kedilikizzz

Fotoğraf yarışması oluyor. Fotoğraf yüklüyoruz ya hani o fotoğraflarda en çok patilenene yani beğenilene yarışmayı kazanana mama gönderiliyor hediye olarak canm.