Sizce Bu Mantar Mı ????

GarfiE

Merhaba, kesimde ilk fotodaki gibi kabuklu yara çıktı daha sonra veteriner krem kullandırdı ama kedim o bölgeyi çok yalayarak tahriş etti. Son hali ikinci fotoğraftaki gibi veteriner mantar değil dedi ama anlam veremedim

11 CEVAP

mayaa13

Aşı yeriyse böyle kabuklanmalar olabiliyor

ezgcn

Veteriner en iyisini bilir tabiki belki alerjik bir reaksiyon da olabilir ama özellikle böyle tüy dökülmelerinde dr.animal solüsyonu öneririm 1 aya kalmaz tüyler çıkıyor ve iyileşiyor

drexssi

mantar hakkında pek bir fikrim yok ama böyle ilaçlar sürdüğünüz zaman çok az sürün kediniz rahatsız olup yalamaz yaladıkça dilinden dolayı daha da yara yapar siz de olduğu gibi çok ince bir tabaka halinde sürebilirsiniz. eğer kuru bir yaraysa bepanthol falan sürülebiliyor ama siz yine de veterinere gösterin

GarfiE

Dr animals kullanıyorum koruyucu boyunluk taktım mecbur orayı yaladıkça tahriş edip yaydı. Teramicyn krem sürdüm yaraya onuda kestim artık sadece dr animal kullanıp yalamamasını sağlıycam. Birde dermacumin diye bir vitamin kullanıyorum

catOsz

merhaba benim kedimde de bu şekilde yara fark ettim. Sizinkinin üzerinden baya zaman geçmiş umarım iyileşmiştir. veteriner bize de enfeksiyon yarası dedi ancak içim rahat etmiyor bi türlü. Geçti mi şimdi kediniz iyi mi :(

UmmSukufe

Veteriner yok diyorsa mantar değildir. Zaten mantar mavi ışıkta belli olur, bazen mavi ışıkta bile görünmeyenleri var hatta ama şüphelense mantar tedavisine başlardı hemen diye düşünüyorum. Sonuçta size müşteri gözüyle bakıyor, mantar tedavileri de maalesef ucuz değil. Öyle olsaydı kesinlikle mantar derdi. Sadece o bölgede değil, başka bölgelerde de dökülmeler başlarsa tekrar bir vet.i görürsünüz

gzdemia

Şuan aynı sorunu bizde yaşıyoruz malesef veterinere gittik enjeksiyon yarası ya da bi yere çarptıysa onun yarası olabilir kabuk bağlamış kendisi düşer yeniden çıkar dedi ama endişeliyim yine de sizin nasıl ilerledi acaba

gzdemia

Şuan aynı sorunu bizde yaşıyoruz malesef veterinere gittik enjeksiyon yarası ya da bi yere çarptıysa onun yarası olabilir kabuk bağlamış kendisi düşer yeniden çıkar dedi ama endişeliyim yine de sizin nasıl ilerledi acaba

gzdemia

Şuan aynı sorunu bizde yaşıyoruz malesef veterinere gittik enjeksiyon yarası ya da bi yere çarptıysa onun yarası olabilir kabuk bağlamış kendisi düşer yeniden çıkar dedi ama endişeliyim yine de sizin nasıl ilerledi acaba

gzdemia

Şuan aynı sorunu bizde yaşıyoruz malesef veterinere gittik enjeksiyon yarası ya da bi yere çarptıysa onun yarası olabilir kabuk bağlamış kendisi düşer yeniden çıkar dedi ama endişeliyim yine de sizin nasıl ilerledi acaba

gzdemia

Şuan aynı sorunu bizde yaşıyoruz malesef veterinere gittik enjeksiyon yarası ya da bi yere çarptıysa onun yarası olabilir kabuk bağlamış kendisi düşer yeniden çıkar dedi ama endişeliyim yine de sizin nasıl ilerledi acaba