Ya Veteriner İme Nedense Güvenemiyorum. Adamdan Çok Fazla Negatif Enerji Alıyorum .

Reyyanhan

Sanki bu işi para için mecburi yapıyor . En yakın veteriner de o :( sizce iyi bir veteriner nasıl olmalı .

30 CEVAP

kediler

Bizim evimize de uzak kalıyor normalde Florya ama yine de gidiyoruz. Bilgi veriyor. Bu kilosu çok iyi sakın kilo almasın dikkat et ya da bronşit olmuş bu şu ilacı verin vb. Bize baya yardımcı oluyor. Eğer istiyorsak banyo ettirip tırnaklarını kesiyor. Onun için biz kedilerimizi sürekli ona götürüyoruz.

Reyyanhan

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler . Bende ona goturcem .

Reyyanhan

Vet nerde peki gittiğiniz.

kediler

İstanbul florya

Reyyanhan

Teşekkürle r

yasement

:( En azindan atesine baksin soyleyin cekinmeyin bence

Reyyanhan

Ya okadar farklı bi adam ki . Gittiğimde ben yönlendirme yapıyorum . Şuna bakın buna bakın diye. Ağzına dişine gözüne poposuna. Derisine.. tek tek bakması lazım. Yani her vet her gelen canlıya. Çünkü biz bilmiyoruz bu işi. Belki normal gelen birşey normal değildir. Cildiriyorum. 4 kere götürdüm yeni yavrum u. Artık tartın kedimi dedim . Tartti. Kilosunu söyledi . Normal mi değil mi bi yorum yap be adam. Gözlerinin içine bakıyorum .

yasement

Valla icime sinen bi yere denk gelmedigim icin bilemicem ama deneyimli arkadaslar yazarsa benim icin de iyi olur

izzy

Floryada kim ?

kedilikizzz

Bende sana Beylikdüzünde önerecektim veteriner ama sana çok uzak.

patili

buradan yazmayayım reklam vs gibi anlaşılmasın. öyle anlaşılmasa bile reklama giriyor çünkü. özelden yazayım canım.
senin kedişin zaten ameliyat öncesi olmuştur kan tahlili deil mi? o yüzden tekrar olmasına gerek olmaz gibi geliyor bana. ama amlyt öncesi olmadıysa dediğin gibi bekle. zaten dışarı çıkarmıyorsun bagışıklıgı iyice kuvvetlensin. bak şey önerebilirim bizim şuan kullandıgımız içinde dogal c vitaminleri polan ve bagışıklık kuvvetlendirici şifalı bitkiler içeren vedavet phytomins çok güzel. sabah akşam veriyoruz. bagışıklıgı bizimkinin de düşmüştü. tahlillerde vet bile şok olmuştu 2 kez üst üste kızgınlık geçirdi. yemedi vs düşmüş bunu kullanıyoruz. her hafta 1 birim yükseldiğini gördük bagışıklıgının. en düşük değeri 5.5 olmalı zaten. 7 vs cok ideal bir bagışıklık değeri. hiçbir virüs mutasyona ugramaz bu seviyelerde. kullanırsan bana da haber et :))

Havanese_Siri

Benim veterinerim de hiç test yapmadı, ama her gidişimde kilosuna ve ateşine bakıp gerekirse gözünün etrafındaki tüyleri kesiyor.

Reyyanhan

Veteriner iyi ise önerin lütfen . Bunun reklamla alakası yok. Canlarımızı pazar a götürüyoruz sanki. Adı üstünde doktor. Bu çok önemli. Çünkü düşünün başım ağrıyor diyen bir hasta ya tetkik yapmadan ağrı kesici dayiyor işini bilmeyen doktor ve insanlar ölüyor. Bu vet ler içinde geçerli . Saçma sapan ürün satıp o şekilde müdahale ediyor . Ürünü satmak için. Aslında alakası bile olmayan şeyler. Bizlerde çare yok diyip alıyoruz çoğu zaman. ( ki kesinlikle araştırılmalı ) veteriner verse bile herseyi kabul etmemek gerekli. Tam anlamıyla bakılmalı. Oyun oynamıyoruz ki can besliyoruz . Evlat bunlar.

140duygu140

vetenirinizi degiştirin bence

Havanese_Siri

benim veterinerim de kediler'inki gibi ama adını hatırlamıyorum :D pendikte