Acill. Kedim Kakasını Dışarı Yapıyor

pelnztrk

**

merhaba. Ben bir kac kez daha yazmıştım. Kedim bir aya yakın kakasını dışarıya yapıyor onerebildiginiz ne varsa emin olun hepsini yaptım ve hala devam ediyor. Ben cok üzülüyorum bu durumdan ve düzelmiyor. Ben kedimden vazgecmk istemyrm ama bu huyundan mi diyim blmyorm vazgeciremedm ona bi inat hala devam ediyor. Ya çok sıkıldım bu durumdan artık. Napablrm yaa.**

3 CEVAP

drexssi

acik kedi tuvaleti kullanmayi denedin mii?

pelnztrk

İki tane tuvaletim var biri kapalı biri açık diger kapali olaninda kapagini actim kullaniyorum hep farkli yerlere yapiyor birakiyor. Saka gibi bir kere bir yere yaparsn tamam. Oraya yapiyor bu baska yere dha bir parca birakiyor diger yere de bir parca birakiyor

deniznergis

kaç aylık kediniz çokmu küçük yakın zamanda kum değişimi yaptınızmı tozuyan kuma alerjisi vardır belki yada parfümlü