Kedının Duzenlı Olarak Kusması Gerekırmı???

EsmaKaram

kedım kusmuyo nekadar aralıklarla kusması gerekır?????

7 CEVAP

EsmaKaram

pekı kusması ıcın bısey yapıyomusunuz

EsmaKaram

kedı cımı aldım ama galıba seymıs bırbucuk yasından sonra yıyolarmıs

kediler

Kusmak derken tüy topu çıkarmayı kastediyorsun herhalde. Benimki yılda 1-2 defa yapıyor.

yasement

Kedi cimi ise yarar

patili

gimpetin malt paste ını düzenli verirseniz kedilerin zaman içinde iştahının bile kesilmesine yol açan aık sık kusmalarının önüne geçmiş olursunuz. tabi sırf malt paste ile iş bitmiyor. evinize kedi nanesi veya kekik veya çavdae dikerek onun arada kemirmesini sağlarsanız çok mutlu olur. istedikleri herşeyin evlerinde bulunmaması kedileri agresifleştiriyor.

kedilikizzz

Bende bu olayı anlamış değilim benim kedim hiç kusmadı ve kusmuyo. Yani tüylerini kusturmak için bi çaba sarfetmem gerektiğini düşünmüyorum. Kusmuyosa dışkı yoluyla gayet rahat atıyodur yani sağlıklıdır merak etmeyin.

yasement

Yok yok yer midesinde bi rahatsizlik olunca