Kediler Isırmayı Nasıl Bırakır ?

lesi

arkadaşlar lütfen bir çare bulun

11 CEVAP

kedilikizzz

Çaresi yok bunun kediyi alışkanlıklarından zor vazgeçirirsin. Bu soru en az 50 kez sorulmuştur istersen bakabilirsin eski konulardan.

bradutb13

Aynen oyle. Benim kedim hemen hemen gece gunduz ellerimle savas halinde. Isirdigina uflemeyide. Yuzune hafif su fiskirtmayida veya her isirdiginda elimdsn birakip kizdigimi belli etsem dahi yine tirmanip boğuşuyor elimle. Bu kedilerde iç gudusel.bir olay ozellikle yavru olduklarinda.

kediler

Oyun oynarken ısırması normal canınızı acıtmak için yapmaz. Ama durup dururken ısırıyorsa bu normal değil.

lesi

teşekkür ederim üçünüze de .

meminkoroglu

Kaç yaşında

meminkoroglu

Benim kedim 3 aylık ona sesimi yükselterek hayır demeyi öğrettim o zaman ısırmayı kesiyor ve onu bidaha yapmamaya başladı buna alıştırabilirsiniz ama ona sinirlendiğinizi gösterin

lesi

teşekkür ederim meminkoroglu. benim kedim beni ve annemi ısırmıyor. fakat iki ablamıda çok ısırıyor . benim annemde kedime hayır diyince ısırmaması gerektiğini öğretti. fakat ablam hayır dediğinde bırakıyor fakat ablamda bunu yapmıyor. :)

Reyyanhan

Kediye yüksek sesle seslenirseniz korktuğu için farklı sorunlar yaşar. Yumuşak dille hayır diyip yüzünü avuclayin. Sağa sola çevirmesi ne izin vermeyin. Kısacası aşk yaşayın . Gözlerine bakıp hayir diyin. Ve daha sonra ödül verin.

meminkoroglu

Ablanız yanınızdayken sizden duyması gerek hayır kelimesini denemekten zarar çıkmaz

lesi

biz kediye zaten bağırmıyoruz arkadaşlar yanlış anlaşılmasın. kediye bağırdığınızda kediler gerçekten üzülür, sonuçta bilerek yapmıyor. biz sadece hayır diyoruz. mesela hayır kızım,hayır aşkım gibi şekilde sakince söylüyoruz. kedilere bağıranlara da tavsiye etmem

Nayeli

Ciddi bir ses tonuyla hayır demek
Veya el ile şakşak sesi çıkarmak
Şşşşş demek olabilir
Yasak olan şeyi yapmayı bıraktığı anda hemen Ödüllendirin
Ödül maması veya sevmek