Köpegim Yanımda Yatsa Birşey Olurmu

140duygu140

köpegim benim yanımda yatmak istiyor yanıma alınça yatagıma uyuyo yere indiriyorum kendi yatagına yatırıyorum ama uyumuyo sadece benim yanımda yatagımda uyuyo yanımda yatsa bir şey olurmu

9 CEVAP

patili

yanınızda yatması güzel birşey. hele ki yavruyken bunu daha çok yapar köpekler. yurtdışında yaşamış ve sık sık belli aralıklarla yaşayan biri olarak orda çok sık gördüğüm birşey bu. kediler köpekler sahipleriyle birlikte uyur. canları sıkılınca da sahiplerinin karyolasının hemen dibinde olan kendi yataklarına geçerler. özgür bırakın bence.

140duygu140

o zaman köpegimin yanında yatmasında sorun yok köpegimi yanımda yatıracagım

izzy

Benim köpeğim 2 aylıkken bize katıldı 3 yasında suan ve hep benim yatağımda uyuyor ben rahatım :)

Havanese_Siri

Patilinin dediği mantıklı ama sizin köpeğiniz yatağa inip çıkabiliyor mu kendi başına

Havanese_Siri

bence kendi yatağında uyumaya alıştırsanız daha iyi olur

140duygu140

ama bagırıyor illa yanımda yatmaya calışıyor yanımda yatarsa bir şy olurmu eger yanıma almassamda beni uyutmuyo köpegim

Havanese_Siri

yanınıza alışırsa ilerde problem olur

140duygu140

nasıl problemler olur peki anlatabilirmisiniz

Gofretsla2

Hangi mamayı kullanıyorsunuz? Mama ile tüy dökümü azalır o yüzden soruyorum
Düzenli tarayın aşıları da yapılsın sonra halledersiniz