Kedim Bazı Durumlarda Isırıyor

mds50

Normalde gelip ısırmaz oyun oynarken de ısırmıyor ısırsa bile diş değdirip bırakıyor. Bazen onu severken falan elimi çekmem için ısırıyor ve şiddeti biraz fazla. Bu konuda ne yapabilirim.

6 CEVAP

rojbunsoylu

karnına yada uyruk sokumuna ellerken mı ozellıkle yapıyor

rojbunsoylu

bazı kedılerde fazla oynadıgınızda oynamak ıstemeyınce cok sevınce sevılmeyı kesmenızı gerektıgını düşündügünde filan sizin durmanızı soyleme şeklı ola bılır enelde kedıler fazla gelen şeylere bu şekılde kur yaparak tepkı verırler

rojbunsoylu

bi sebebide olmaya bilir yani kedi bu değişik canlılar bir gunu bır dıger gununu tutmuyor :)

Hasansirin

Bazı noktalarına dokunmanızdan hoşlanmıyor olabilir

mds50

Yok hayır kafasını okşarken çene altından severken bile yapabiliyor

mds50

Normalde ısırmayan bir kedi olunca o yüzden sormak istedim teşekkür ederim