☆☆♡Kedi Sahiplenme ♡☆☆

eceyilmaez

Anket

Mayısta daha çok yavru ilanı çıkar
(5 oy)
Mayıs la alakası yok
(6 oy)
Toplam (11 oy)

Merhaba kedimizi kaybedeli 1 ay olucak yeni bir kedi sahiplenmek istiyorum zaten heryerden ilan bakıyorum fakat şu an çoğu büyük kediler. 2-3 aylık olmasını istiyoruz sütten kesildikten hemen sonra yani. Ankaradayım kedisi hamile olan vs. Varsa ya da çevresinde yeni doğurmuş anne olan varsa iletişime geçerse sevinirim 😻 Bu arada herkes mayıs gibi çok fazla yavru kedi ilanı olur diyor doğru mudur?

6 CEVAP

fatma_nur42

kedinizi hangi sebepten ötürü kaybettiniz?

Anonymus179224

Bizim hekimimiz de öyle dedi :) Şu dönemlerde bebeklerde artış olduğu doğru, mayıs gibi sütten kesilmiş oluyorlar diye biliyorum :)

Verdatrtp

Kedinizi kaybetmenize üzüldüm ama bence Mayıs ayı ile alakası yok şimdi arasanız yine 2 aylık yavru bulursunuz diye düşünüyorum

Anonymus179224

Yani biz sahiplenme öncesinde veterinere gittik ve bahar aylarını beklememizi tavsiye etti :) Ben bekleyemedim ayrı mesele 😂😂😂

idunn

Facebook sayfaları ve grupları var her şehirde hayvan sahiplenmeki steyenler için. Facebook hesabınız varsa katılıp gönderi paylaşabilirsiniz. Biz kedimizi bu şekilde sahiplenmiştik.

eceyilmaez

Güzel kızımızı islak fipten kaybettik. Gerekli dezenfekte işlemlerini yaptık veterinere ve internete danışarak merak etmeyin onun için soruyorsanız. 2 facebook grubunda varım ama pek yavru denk gelmiyor 😺 O zaman bekleyelim bakalım mayısı 😸 ben kedisi hamile olan falan varsa diye burdan da şansımı denemek istemiştim. Umarım içimize sinen bir yavru bulup sahiplenebiliriz önümüzdeki aylarda