Sokak Maması

Beyaatli

sokaktaki kedilerimin birçoğu doğum yaptı. artık yetişemez oldum. mama alamıyorum kedilerime. yavru kedi ve yetişkin kedi maması yollayabilecek var mı? çok ihtiyacım var 1 2 kilo gönderseniz belki biraz rahatlarım bende teşekkürler herkese (gönderecek olanlara adres bilgisini özelden yazacağım)

2 CEVAP

lesi

bence onları burada ilanlara ilan yapıp sahiplendir. çünkü bir yavru kedi açlığa asla dayanamaz ve Allah korusun güçsüz kalarak ölebilir o kedicikleri hemen sahiplendir .

Beyaatli

25 e yakın kedim var yardımcı olursanız sevinirim