Jazzy Cat’in Sır Gibi Saklanan İçeriği :)

Misisimi

Dün sormuştum ama kimse içeriğini bulamamıştı. Sonunda g e t i r’den sipariş ettim ve paylaşıyorum. Sizce nasıl içeriği? Dardanelinmiş bu arada😯

Artık rahat uyuyabiliriz @Nazliig😅

8 CEVAP

vakdag

Mazhar yaş mama beğenmeyen bir kedi. Rafine zevkleri var kendilerinin. Bugün Getirde gördüm bu mamayı ve aldım. Mazhar bayıldı. Müfit desen her şeyi yiyor zaten. İçeriği de iyi geldi bana. Velhasıl ara ara alıp vereceğim.

patipatili

güzel geldi bana, ne kadara aldınız acaba?

Nazliig

Ohh sonunda yaa😂 dün meraktan çatlayacaktık seninle😅 dardenelin olmasını beklemiyordum. Ama içeriği bana da güzel gibi geldi, hatta fiyatına göre iyi bence :) evettt rahat uyuyacağız artık, çok şükür :D sokaktakilerin beğeneceğini umuyorum, şimdiden afiyet olsun kediciklere😘 Teşekkür ederim bu arada, benim ricam için paylaştınız.

DTDamla

Bana nem oraninin 73 olmasi biraz düşük geldi ve tuz içermesi negatif yönleri. Ama bunun dışında diger değerler guzel bence ozellikle taurin miktarinin bir yas mamada bu kadar yüksek olmasi cok iyi. Afiyet olsun minnoşa :))

ZeynoB

Bitkisel yağ, tuz diyor gereksiz bunlar. bundan çok daha güven veren mamalar var. Gimcat superfood serisi guzel, nutrinin icerigi de iyi. Schesir guzel ama pahali 2 kati fiyati.

Misisimi

Ne demekk @Nazliig, asıl ben teşekkür ederim ilgin için♥️ Umarım bizimkiler beğenir😻

Misisimi

Ben de içeriğini beğendim, hem de 5,95 tl. @patipatili

Misisimi

Çok teşekkürler☺️ @DTDamla

Tabii ki çok daha güvenilir ve içeriği iyi olan markalar var @ZeynoB. Bu markanın içeriğini hiçbir yerde bulamadığımız için merak ettik, o yüzden paylaşmak istedim.