Kızımın Geçirdiği Korkunç Kaza

ByDestursuz

Çok sevgili dostlar bugün kızımla kendi yapmış olduğum oyuncakla oynar iken kötü bir kaza geçirdi agizyla yakaladigi oyuncağı sanırım biraz sert çektim oyunun verdiği gaz ile ve kızım hızla kaçıp yatağına gidip yatı merak ettim birşey mi oldu diye gittim baktım kontrol ettim agizinda kan vardı sanırım alt dudağını kanatmisiz veterinerimi aradım resimini attım önemli birşey olmadığını gözlemlemem gerektiğini söyledi ama içim rahat etmedi keyfi de kaçtı kızımın ne yapmam lazım daha önce başına gelen varmı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

2 CEVAP

Betullsusam

Çok kötü olmuş lütfen bir daha dikkat edin. Bu durumda veteriner tedavisinden başka bir şey yapılamaz. Kendi haline bırakın ağzını zorla açıp bakmayın kendi kendine toparlar inşallah. Veteriner önemli bir şey değil demiş ama ya başka veterinerlere de sorun ya da götürün bi baksın fotoğraftan her şey anlaşılmaz.

ByDestursuz

Benimde içim rahat değil dediğiniz gibi yarın hemen bir veterinere baktiracam uyuyordu uyandı şimdi de kendi başına oynuyor ne yapacam bilemiyorum korksam mi yoksa korkmasam mi :(