Arkadaşlar Sorunum Aşı

lesi

arkadaşlar kuduz aşısı nerede ücretsiz yapılıyor ?. İstanbul küçükçekmece ye yakın olacak.(örnek) bir de bazıları görüyor ve cevap vermiyor. bakıyorum görüntülenme 66 yazılan yorum 5 böyle durumlarda gerçekten şunu düşünüyorum yoksa bu kişiler hayvan sever değil mi. benim kedimin burada hayatı söz konusu ve sizden yardım istiyorum.eğer bilmiyorsanız . yoruma ben bilmiyorum yazabilirsiniz

6 CEVAP

Havanese_Siri

Veterinerde yaptırın o kadar pahalı değil

lesi

siz ne kadara yaptırdınız ?

Havanese_Siri

Kedi kuduz aşısının 2017 ücreti 60TL

lesi

bize 50 tl dedi

Havanese_Siri

Veterinerden veterinere değişiyor benim size söylediğim liste fiyatı benimki 70'e yapıyor

Nayeli

Ücretiz yapılan yer Yok sanırım . 70-80 arası da semte ve vete bağlı fiyat değişiyor