Hız Lıma Ma

Gamsem

H ız lı ma ma sitesi güvenilirmi?

4 CEVAP

Patiseverrr

Adı farklı olsa da pet b urada gönderimini yapıyor ürünlerin. Fiyatlar pet b urada ya göre daha uygun, özellikle ever clean’i hep buradan alıyorum, aynı gün kargoluyorlar genelde tavsiye ederim( aras kargoyla çalışıyorlar)

Seymaaacaan

Hiç alışveriş yapmadım ama böyle duymadığım emin olmadığım sitelerin genelde instagram hesaplarını stalklarım genellikle müşterileri paylaşıyorlar sizde bakabilirsiniz :)

Gamsem

Teşekkür ediyorum tuvalet alıcam hiç biryerde rengi kalmamışta orda var ikilemde kaldım çok

Gamsem

@seyma çok takipçisi yok ikilemde kaldım o yüzden