Prima Cat Kitten Hakkında

Billy89

Arkadaşlar sizce bu mama fiyat performans olarak nasıl? Kullanana var mı? 1.4 kilosu 72-80 lira arasında satılıyor. İçeriği şöyle:

PrimaCat Tavuk Yavrusu
Yavru kedi için taze tavuk ile tam besleme. Bileşim: susuz tavuk% 40, pirinç, yulaf, taze tavuk% 10, tavuk yağı, kurutulmuş elma, somon yağı, bira mayası, tavuk karaciğeri, prebiyotikler MOS & FOS (200 mg / kg), süper gıdalar 500 mg / kg (deniz karışımı) topalak, kızılcık, catnip, biberiye, yosun).

Analitik bileşenler: ham protein% 36.0, ham yağ% 18.0, ham elyaf% 2.6, nem% 10.0, ham kül% 7.0, kalsiyum% 1.5, fosfor% 1.1, sodyum% 0.2, magnezyum% 0.1, Omega-3% 0.35, Omega -6% 2.5. 1

kg başına besin katkı maddeleri: A vitamini(3a672a)22.000 IU, D3(3a671)900 IU vitamini, E (3a700) vitamini 600 mg, kolin klorür (3a890) 2.400 mg, biyotin (3a880) 2.2 mg, çinko(3b606)160 mg, demir(3b103) 55 mg, manganez (3b503) 65 mg, potasyum iyot (3b201) 4 mg, taurin(3a370) 2.200 mg bakır(3b406) 12 mg, selenyum (3b802) 0.2 mg. AB onaylı antioksidanlar içerir. Metabolize edilebilir enerji: 3.950 kcal / kg.

14 CEVAP

liamiuyu

Alerjisi olmayan kedime veriyordum.Çok ama çok iyi gelmişti.Tabi o kedi evden kaçmış sahibine döndü şimdi

aseacr

ben de uzun tahılsız mama araştırması sonucu hakkında neredeyse hiç yorum olmamasına rağmen riske girdim ve bunu aldım. dün elime ulaştı. britt care premiumdan geçiş yaptık ilk olarak şunu söyleyebilirim ki brit care premium kitten'a çok benziyor şekli kokusu. kedim sanki maması hiç değişmemiş gibi severek yedi o yüzden. daha yeni aldık bakalım bir olumsuzluğunu fark edersem paylaşırım

Billy89

aseacr çok teşekkür ederim şimdilik pahalı mamalar dan aldım çünkü maması bitmek üzereydi ama siz beğenirseniz elimdeki bitince deneyeceğim.

aseacr

yaklaşık 20 gündür kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Brit care'den dolayı olan ishal problemi de bitti. severek de yiyor. devam edeceğim gibi. Tek sorun bu mamayı sadece 1 site satıyor diye biliyorum . Son kullanma tarihi Ağustos olarak görünüyor yani 1 sene bile yok baya yakın

pongul

Göz koydugum bir mama idi ancak son kullanma tarihini burda duydum, denemeyeceğim.

İçerik hiç fena gözükmüyor. Takibe alalım

Anonymus386040

İçeriği, fiyatı süper bence ama sadece 1-2 tane sitede satılıyor. Neden popüler bir mama değil anlam veremedim

Billy89

Bilgi lütfen.

aseacr

Ben son kullanma tarihini ilk başta paket üzerinde göremedim. Aldığım siteye mail atıp sordum. Benim için önemli bir konu olduğunu söyledim. Site dönüş yaptı mailime tarihini söylediler. Pakette de yazan yeri buldum ben görmemişim. Siteye attığım mailde bu bilgi satın alma yerinde yazsa daha iyi olur demiştim cevap olarak seriler sürekli değişiyor ondan yazmıyoruz dediler

aseacr

Evet içeriği gerçekten güzel bir mama. Fiyat performans da insanı şüpheye düşürecek kadar iyi. Tekelleşmiş mamalar(Proplan, RC vs) yerine bunları araştırıyorum ben açıkçası. Bir de Applaws kitten markayı denemek istemiştim o da iyidi içerik olarak ama mama sitesi harici sitelerdeki satıcılara güvenemiyorum o yüzden almadım.

aseacr

gerçekten içerik olarak insanın içini rahat ettiriyor. muhteşem değil ama taurin et oranı vs çok makul 70 liraya. Ama bana kalırsa s.k.t Ağustos serisi var o birkaç sitede de o yüzden bu kadar uygun. İthal bir mama sonuçta. Yeni seri gelirse bunun da fiyatı 100+ olur :(

Ben de bugūn sipsrīş verdim.Īçeriği ve fiyatı tercih sebebim oldu.İİlymlu ve olursa olumsuz etkiletini paylaşacağım.

pongul

Skt anlamında yakın tarihli olduğunu paylaştılar başka kullanıcılar bu mamanın. Sürdürülebilir olmadığı için tercih sebebi olmadı.

Acaba kurutulmuş sakatatları yasal açıktan faydalanıp ET diye mi yazıyorlar