Öneri Olarak Multivitamin

Maumau

Herkese merhabaaaa
Önerdiğiniz kedilerinize kullandığınız multivitaminler neler acaba?
Ben hem gimcat hem de haftada 1 kere aminosol veriyorum.
Aminosol için kısır kedi için zararlı mıdır diye düşünmeye başladım çünkü içeriisnde tuz varmış bu konuda bilgisi olan var mı???
Gimcat multivitamin kullananlar memnun musunuz???

9 CEVAP

Adger

Kuru mamalardada tuz var. Yaş mamalardada, yetersiz Tuz alımı kedide ciddi sorunlara yol açar.

Adger

Aminosol vermenizde sakıncs yok

Anonymus179224

Vmp kullanıyoruz biz de, stokta bulabilirsem evde yaptığım yaş mamaya katmak için canvit multimin de almayı planlıyorum.

bence gimcat çok iyi

Zesinnn

Vmp tab kedim severek yiyor ve içeriği güzel gimcat için veterinerim ödül maması maksatında verebilirsin demişti

Maumau

Aminosol???

Maumau

Yani aminosol vermekte bir sakınca yok mu?

alabalik32

Diafarm
Vme Cat Pasta Kedi Vitamin Ve Mineral Destek Macununa başladık

Maumau

Aminosol 5 kere çişe cıkarttı benim kedimi bi keresinde ama