Kedim İçin Yardımcı Olucak Birileri Varmı :(

ugurorkide

Merhaba Benim iki Kedim var biri erkek diğeri dişi dişi olanı ibb hizmetlileri kısırlaştırma hizmeti için kedimi alıp götürmüşler bir kaç hafta sonra getirip bırakmışlar geldiği günden beri yatıyor bazen kalkıp yemek ve su ihtiyacını görüyor sonrada evin bahçesine çıkıp toprağa yatıyor hiç ayağa kalkamıyor biraz yürüse hemen yatıyor 153 aradım ibb i aradım tedavi için yardım istedim gelip hiç birşey yapmadan gitmişler biz sahipli hayvanlara bakmıyoruz demişler şuan da maddi durumum olmadığı için kedim için yardım nerden alabilirim kendimden çok onları düşünürüm ne mamalarını nede kumlarını eksik etmem veteriner bakımları'da dahil fakat şuan bu durumum'dan anlayan veteriner yok sanırım yardım ve bilgileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim

8 CEVAP

DidemCan

Anestezi nin etkisindedir belki hala. Ne kadar oldu ki kısırlaştıralı?

ugurorkide

bir kaç hafta oldu belki 2 ay olucak

DidemCan

Yakınlarınızdaki tüm veterinerlere sordunuz mu?

DidemCan

Şuan aşırı sinirlendim ne demek sahipli kedilere bakmıyoruz? Yardıma muhtaç bir kedi var ve onlar ilgilenmeden gidiyorlar -,- ben biraz araştırayım sonuç bulunca yazarım

DidemCan

Sanırım Kediye anestezi vermeden önce kanda corona virüsü olup olmadığına bakmak lazımmış. Eğer varsa kısırlaştırmayın diyorlar. İnternette de birinin kedisini belediye kısırlaştırmış sonra kedilerini fib hastalığından kaybetmişler. Ama umarım sizde aynısı olmaz. Siz yine de umudunuzu kaybetmeden araştırmaya soruşturmaya devam edin umarım geçer çok üzüldüm :((

ugurorkide

Veterinerler bile paran yoksa küçücük cana yardım etmeye el uzatmıyorlar belediye aşağılık bir iş yaptı ve benim minnoşum şimdi perişan halde bakalım bende araştırmadık yer kalmadı

DidemCan

Evet veterinerler öyle genelde :( ben yinede tanıdıklarıma sorarım inşallah bir şey olmaz kedine :)

DidemCan

Evet veterinerler öyle genelde :( ben yinede tanıdıklarıma sorarım inşallah bir şey olmaz kedine :)