İştahsızlık

Denesden

Merhabalar, Kızım hiç bir mamayi yemiyor iki üç kirtlatiyor gerisi kalıyor Royal caninle başlamıştık beslemeye daha sonra hills aldık o da olmadı doktorumuz proplan deniyelim dedi onuda yemedi yaş mama da yemiyor çözemedik valla şu advance veriyoruz oda çoğunlukla sokaktaki güzellere gidiyor yardım lütfen teşekkürler

2 CEVAP

idunn

Kedinize evde et haşlayıp vermeyi deneyin. Belki mama yerine et yemeyi daha çok sever bilemiyorum ama mamadan hoşlanmıyormuş gibime geldi şimdilik.

siriniko29

Konu mamayla alakalı olmayabilir. Biz de şu an aynı sorunu yaşıyoruz. Evdeki bir değişiklik depresyona girmelerine neden oluyomuş. Benim kızım da kuru mama yemiyor. Yaş mamaya da pek iştahlı gitmiyor. Yaş mama verin birkaç gün sonra kuru mamayla yaş mamayı karıştırmayı deneyin