Köpeğim Büyüdüğünde Evde Çok Havlarmı ?

Eraykilic

Merhaba Arkadaşlar şuan küçük ırk köpeğim REX 2 buçuk aylık sessiz sakin hiç zararı yok çok seviyoruz onu ama büyüdüğünde evde çok havlarmı havlaması bizim için hiç sıkıntı değil ama apartman dairesinde oturduğumuz için bizim binadakiler şikayet ederler diye korkuyoruz sizce Büyüdüğünde Havlarmı lütfen Cevap yazın ?

10 CEVAP

EsmaKaram

hem cınsıne baglı hemde egtımıne zatende cok havlarmı bılmem ama havlar cunku havlamak onun dogasında var

EsmaKaram

zaten alırken bunu dusunmenız lazım

DidemCan

Küçükken sessiz ve tatlı diye sevip büyüyünce ses çıkardığı için ve komşular rahatsız olduğu için sakın onu sokaklara,barınaklara bırakmayın. Köpek tabiikide havlayabilir. İnşallah komşular rahatsız olmazlarda bırakmak zorunda kalmazsınız. Hep komşular yüzünden apartmanda köpek beslemek sorun oluyor nedense.

Reyyanhan

Canım apartmanda çocuklu olan erkenden ise gidenler için tabiki sorun.. apartman daire si icin sıkıntı. Herkes belli bir süre sonra rahatsız olacaktır.

DidemCan

Eraykilic ben zaten bırakırsınız demedim bırakmayın dedim bazıları böyle sorunlar olunca bırakıyorda. Rica ederim :)

patili

havlayadabilir. yani en baştan sahiplenirken bunu göze almak lazım. eğer ileride cok havlarsa ne yapıcaksınız?

Havanese_Siri

Cinsi ne

Eraykilic

minyatür Pinscher

Eraykilic

Her ne Olursa olsun Havlasada zaten Bırakmam. Sadece çok havlarmı diye sormuştum.DidemCan yinede teşekkürler

Havanese_Siri

Bu konuda çok net bir şey söylenemez ama minyatür pinscher koruma iç güdüsünden ötürü havlayabilir