Acil Eğitmen (İzmir)

parastoo

herkese merhaba.
" American Spitz " 1.5 yaşında köpeğim var. bugün saatlerce ağladım , çok çaresizim , hiç bir çozum yol bulamiyorum her yolu denedim küçüklüğünden beri ,olmuyor işte .cinsinin özelliği havlamasıdır .her görduğu çocuğa köpeğe kediye havluyor,her duyduğu sese havluyor. herşeyi oğrenebiliyor ama havlamamsi için eğitim alamiyor ,sokakdayken heyecandan ismini nekadar seslesem bile duymuyor . aylar önce veterinesi şok tasmayi dene dedi ama kıyamıyorum ve denesem felç falan kalır diye korkuyorum ve denesem bile çıkartıktan sonra eski haline belki dönebilir diye duşunuyorum. 2 eğitmene götürdum onlar da bir şey yapamadilar ve şok tasmayi önerdiler. lutfen bana izmirde en iyi eğitmenlerden söyleyebilirmisinz ? başka bir eğitmeni denemk istiyorum.
lutfen yardimci olun bana. teşekkürler

3 CEVAP

Reyyanhan

Havlaması mi rahatsız ediyo. Ve ismini bilmemesimi

Havanese_Siri

armut.com dan bakabilirsiniz

parastoo

aşırı derecede havluyor. sokakta okadar heyecanliki nekadar " hayır" ya "sus" desem bile duymuyor ,sokakta ismini bilmemesini ornek verdim.