Kısırlaştırma

CansuMikey

Merhaba ^^ Erkek kediler için ideal kısırlaştırma zamanı nedir ? Benim kedim 5 aylık, birkaç kez oyuncağı ile çiftleşmeye çalıştı fakat herhangi bir koku bırakma vs. yok. Şu an kısırlaştırabilir miyim ? Birçok şey okudum ve maalesef hepsi birbiri ile çelişiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yanlış bir karar verirsem ona bir şey olmasından korkuyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

3 CEVAP

betul18

veteriner hekimden hekime değişiyor ben 9 aylıkken kısırlaştırdım koku bırakmasını beklemedim

mervevehubble

bizimkinde de belirtiler yoktu ama 8 aylıkken kısırlaştırmıştık (veteriner zamanı gelmiş demişti)

gulsundusmez

erkekler mümkünse 1 yaş ama şimdi kutsal şubat mart ayları geldiği ve sizde dışardan koku getirdiğiniz için tetiklemiş olabilir sabredin en kötü 10 aylıkken yaptırın