Aşı Karnesi

Arkadaşlar özel vetenierlerde aşı karnesi ucretsizmi veriliyor ? Ücretli mi ?
Kedim icin ozel veteniere gidicez biz mi aşı karnesi isteyince veriyorlar yoksa onlar bize verirler mi ?
Ic ve dis parazit yapilacak .

12 CEVAP

yasement

Ücret almamıştı bizimki.

Tesekkur ederim .

izzy

5 tl ödeme yapmıştım

Reyyanhan

Ücretsiz karneler. 5 tl ne ödemesi ya

EsmaKaram

sız karnesı olmadıgını soyledıgınız zaman onun sıze ucretsız cıkarması lazım

EsmaKaram

yanı ben cıkarmıstım ucretsız cıkardı

EsmaKaram

5tl falan demısler ama bence oyle olmaması lazım cunku karne hazır duruyo sadece kedının bılgısını gırıyo

ayseeny

Aşıya gittim karnesi yoktu daha bebek olduğu için mecbur orada çıkarttı veteriner bir ücrette almadı zaten size vermesi gereken bir şey

Reyyanhan

Aynen. Takip etmek için. .para alan veteriner kötü yapmış . Her yerde ucretsiz

tulaycan

Bizimkide ücretsiz çıkardı hatta kaybetmiştim tekrar çıkarmıştı.

Havanese_Siri

ücretsiz

izzy

Bu yeni asi karnesine geçtiğimiz zaman eski karne iptal edildi yenisini 5tl aldim ben olmasi lazim lazım degil bilmiyorum ama ben 5tl ödedim