Kargo Hakkında

Arkadaşlar ben bu kargo işini cidden anlamadim . Bildiklerimi size anlatayım yanlışlarımı söyleyin lütfen .
1- 75 tl üzeri kargo bedava ?
2- Kapıda ödeme 10 tl veya 5 tl ? (75 tl altı ve üzeride dahil , Ayrı ayrı cevaplarsaniz lutfen )
3- Kredi kartı kullanmazsak nakit ile ödeme yaparsak ayrı bir bütçe vericekmiyiz ? Verirsek kac tl ?
4- 75 tl altı kargo ücreti kac tl ?
Hepsini sırayla cevaplarsanız sevinirim.

7 CEVAP

atay

1- 75 TL ve üzeri kargo ücretsiz.
2- Kapıda ödeme olduğunda, sipariş tutarı ne olursa olsun +3,5TL hizmet ücreti ekleniyor.
3- 2. soruyla aynı cevap.
4- 75 TL altında, +7TL kargo ücreti ekleniyor.

Reyyanhan

Valla ben çok fazla alışveriş yaptım burdan . Mamasindan kumuna . Vitamin ine. Oyuncaktn tut kabına kadar. Çok memnunum. Asla petshop larda bukadar kaliteli bulamazsın. Okadar gezdim beğenmedim düşün :) ama tasma lar burda çok pahalı :)

Reyyanhan

Çok güvenilir bir site . Hemde uygun.. ben sürekli burayı tercih ediyorum .

Duman14

Kargo ücreti 7 tl diye biliyorum

Cok tesekkur ederim ..

Tesekkur ederim . Kedim icin alisveris yapmam lazim da

Tesekkur ederim cidden . Zaten almak istediklerimin burda 10 tl diyelim orda 30 tl