Hangi Cins Köpek Alabilirim

dilaercan

Merabalar ben köpek alıcam ama alıcağım köpeği seçerken zorluk çekiyorum çünkü bu benim ilk köpeğim olucak ve kopekler hakkında fazla bişi bilmiyorum tecrübeli kişiler bana 6 yaşında bir kardeşim oldugunu ve köprklerden biraz tırsttığını da göz önünde bulundurarak yardımcı olursa çook sevinirim

6 CEVAP

dilaraaxing

İlk köpeğiniz olacaksa eğitimi kolay olan cinslere yönelmenizi tavsiye ederim. Tüy, yavru alacaksanız tuvalet alışkanlığı gibi faktörleri de ele almalısınız. Çünkü yavru olunca eğitimsiz olduklarından kimi zaman günde dört kere disari çıkarmanız gerekebilir.

Havanese_Siri

Nasıl bir eviniz var, ne kadar tüy bakımı yapabilirsiniz, ne kadar egzersiz yaptırabilirsiniz, bahçeniz var mı..? Daha fazla bilgi verirseniz yardımcı olabilirim.

143uygu140

bençe evde besliyeçeksen terrier-pomarion-maltese- köpeklri evde besleneçek en iyi köpekler ama n güzli ilk köpegin oldugu için pomerion al bence

Havanese_Siri

hayır

Merhaba eğer vakit ayirabilirseniz golden alabilirsiniz çocuklarla arası iyidir ama biraz fazla ilgi ister bakımı az da olsa zordur ama kardeşiniz açısından iyi bir köpektir çocuklarla oynamaya bayılır ;)

Ayrıca barinaktan sahiplenmeyi unutmayın :)