Kedimin Ayağına Sandalye Düştü

Bugün iple oynarken sandalyeye öyle bir atladıki üzerine devirdi ve sağ arka patisinin üzerine geldi ilk başta hiç basmadı üzerine sonra basmaya başladı hopladı zıpladı ama sekiyor yani yemek yiyor suda içiyor ama arka patisi hala sekiyor ve biraz şiş gibi ne yapmalıyım veterinerden çok hoşlanmıyor onu da hemen strese sokmak istemedim ayağına dokunmama izin veriyor biraz buz koydum ama çok izin vermedi soğuk diye ağlayacam ya Öneriniz var mı

3 CEVAP

maya25

kedini bacağı kırılmış olabilir ne olur ne olmaz veterinere götürün.

benim kedimde sandalyeyi düşürebiliyor ama hemen kaçtığı için onun üstüne düşmüyor sandalye ama sen yinede bir veterinere götürün derim...

eceyilmaez

Veterinerden korkuyor olabilir ama böyle bir durumda gitmemesi kalıcı hasara yol açabilir kesinlikle götürmelisiniz.