Köpegim Durmuyor

143uygu140

bn okula gidiyorum ve evde annem oluyor köpegim ben gelene kadar durmuyormuş beni arıyormuş evin içinde hep benim evin içinde durdugum yere bakıyormuş ve ben gelinçe köpegim üstüme atlıyor kuçagıma alınça h,iç kuçagımdan indirmemi istemiyor nasıl alıştırcam ben olmayınça annemle durmasını

5 CEVAP

Havanese_Siri

Şımartmayın

143uygu140

ama napabilirim şımartım önceden şimdide bensiz hiçbiyerde durmuyor mahallde top oynasam bile peşimde yani bakkala gitsem bile gliyor bide yannıma almayınça balkona çıkıp bana bir havlıyor giri gidip alıyorum yanımda durması sorun degil ama okula gidinçe ve misafirlige biraz sorun oluyor özellikle okul

143uygu140

köpegim herzaman zaten yanıma alıyorum ama okula gidinç nasıl alim okula yani

Havanese_Siri

Her zaman yanınıza almayın siz dışarıdayken evde kalsın ki alışsın. Onun isteklerine göre hareket etmeyin, sevimliliğine aldanıp her istediğinde kucağınıza almayın. Ona sert bir tonla hayır diyin.

143uygu140

pekiii