Kedim Hakkında

Luckyssss

Duman köpüşüme koydugum yaş mamaya dadandı bu en az kaç defa oldu bilmiyorum çünkü sabah saatlerinde kalkıp köpüşümün mamasını verdikten sonra ev işine koyuluyorum balkonu yıkamaya girdigimde birde ne görüyüm mama kabının içine girmiş köpeğimin mamasını aşırıyordu o ara da köpeğim basında onu izliyordu bide anne sütünü verdikten sonra ara öğün olarak yarım kaşık kedi yaş maması alıp versem bi sıkıntı olurmu arkadaşlar ?

8 CEVAP

Luckyssss

Bilen yokmu

DidemCan

Bence sütten kesildikten sonra yaş mamaya başla

Luckyssss

Baska önerisi olan varsa söyleesin arkadaslar

patili

kaç aylıktı kedin luckys? hatırlayamadım. 1.5 aylıksa verebilirsin yaş mama takviyesi. ama yaş mamadan sonra artık süt falan kabul etmiyolar bilgin olsun :)

patili

britcare in yaş mamasını al :)

Luckyssss

Anladım 1 aylık oldu bu arada :)

patili

dhaa kücük :) ama kuru mama yiyebilmiş baksana. yine de sen süte devam et. ölçüyü artır o doymuyodur şimdi kolay kolay.

Luckyssss

Aslında köpeğimin mamasını yaş mamayla karıstırıp da veriyorum oda onu aşırıyor kuru yaş demeden