Yavru Köpeğimiz Çok Isırıyor, Isırmasını Nasıl Azaltabiliriz?

Seyma6390

Isırıyor kopartacak gibi hem de.

1 CEVAP

Betullsusam

Dişleri kaşınıyor normaldir. Isırmasını da zarar verme niyetinde yapmıyor tamamıyla oyun amaçlı. Kendi gibi bi köpeği sizi ısırdığı gibi ısırsa canı acımaz ama bizi ısırınca durum farklı oluyor. Sizi ısırdığı zaman oyuncak verin onu ısırsın büyüyünce bu huyu geçer zaten. Bi de sizi ısırdığı zaman sinirli bi ses tonuyla uyarın, bu elbette ki bağırarak olmasın yani tok bi sesle uyarın ve yanınızdan uzaklaştırın şu an pek anlamıyor gibi gözüksede aslında ne demek istediğinizi anlıyor.