Acil Kedim İp Yutmuş

Orangemars

Kedim 3,5 aylık sanırım ip yutmuş. Az önce tuvaletten gelince popsundan uzunca çıktığını gördüm. İnce ama uzun bir ip. İnternette kesilmesi gerektiğini(bir yere takılmasın diye) okudum. Ucundan yavaşça kestim. Bazı yerlerde bağırsağına dolaşabileceğini okudum. Bir sorun olur mu ne yapmalıyım? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim 🙏

2 CEVAP

mericcdoga

İpi çekmemekle doğrusunu yapmışsınız bence mümkün olan en yakın zamanda veteriner hekiminize götürün ya da telefonla falan görüşün en iyisini o söyleyecektir

Orangemars

Yanıtlarsanız sevinirim hala poposunda ip var. Ne yapmalıyım?