Kanlı Kaka

ayseeny

Merhaba kedime her sabah kuru mamasının içine bir tatlı kaşığı royal canin kitten mama koyarak besliyorum, dün evde kalamadım eve döndüğümde beni çok özledi diye ona ziyafet çektirmek istedim yarım pakettinde yarısı kadar mama kalmıştı pakette hepsini koydum ziyafet çeksin istedim az önce. Aradan 20 dakika geçti kumuna gitti tuvaletini yaptı her zaman 2 çubuk kaka yapardı bu defa 4 çubuk yapmış ve sanırım sonuncusunda kan vardı hafif poposunu silincede biraz kan geldi açık renk. Acaba çok kaka yaptığı için mi kanadı yoksa yemeği fazla mı kaçırdı veterinerimiz kapalı bu saatte arayıpta soramadım?

4 CEVAP

ceydatpcu

Benim kedimde yaklaşık 1 ay sürdü kakasinin sonnda ufacık kan geliyrdu bagrsaktaki bakterlrden olur dedi flagy dye ilaç verdi düzeldi çok kan yoksa korkmayın bn çok telaş yapmıştım ama tabiki yinede vet.goturun

ayseeny

Bu sabah baktım yoktu kan sanırım şuan daha iyi keyfi yerinde zıplayıp koşuyor

Ece5

Kanın ne zaman geldği önemli son damlasıysa eğer ciddi bir. Durum değil bzede öyle olmuştu ama ilk geliyosa sıkıntı var demektir

ceydatpcu

Eğer bnm dedgim gbi biseyse zaten halsiz yeme içmede sorun vs olmuyor buyzden birdaha görürseniz götürün