Sizce Kedimin Cinsi Ne?

Ysmnalmc

Kendisini british shorthair zannediyordum taaki chartreux ve mavirus gibi birbirlerine çok benzeyen diğer cinsleri görene kadar. Bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olanlar varsa yardımcı olabilirler mi? Sizce bizim bıcırığın cinsi nedir

26 CEVAP

Verdatrtp

British Shorthair değil orası kesin. Gri tekir kedi bence de ya da kırmalık vardır :/

Ysmnalmc

Ne alaka cins olunca iyi olmayınca kötü diye bir şey mi var. Ben evet merak ediyorum bu cins değilse sahiplenmeyeceğim anlamına mı geliyor. Size nasıl geldiği size kalsın bence hayvanseverliğinizi kendinize saklayın. Ben shivayı hastayken aldım bana geldiğinde 700 gramdı kemikleri elime geliyordu günlerce veteriner kliniğinde yattı küvezde kaldı, iyileştirdim, ilgilendim ve şu an çok sağlıklı ve mutlu. Sorulan soru ile ilgili varsa fikriniz belirtin geçin duyar kasmayın boşuna

vincy

Valla düz gri tekir gibi geldi bana nereden sahiplendiniz ?

smhcnn

Veteriner ne diyor mesela ?

ka06

Russian blue

Tekir diyen arkadaşlar Tekir bir cins değil kürk rengidir bence bu resimdeki kedi cins değil hiçbir ırka ait karakteristik bir özellik göremedim kendisi çok minnoş bir sokak kedisi

melist35

nereden sahiplendiniz?

Ysmnalmc

Petshoptan almış bir tanıdığımız bakamamışlar biz onlardan sahiplendik

vincy

öğrenebildiniz mi ben de merak etmiştim

Nazliig

Mavi rusa benziyor :)

tyguler

British deģil orası kesin de ben bilemedim

thecats

Mavi rus bence

thecats

Chartreuxa da çok benziyor emin olamadım iki cinsin de özelliklerini karşılaştırıp kedinize yakın olanı bularak belki fikir sahibi olabilirsiniz

vincy

Küçüklük fotoğrafı ya da başka fotoğrafı var mı?

Adger

Chartreux gibi